Translate

2013 m. sausio 22 d., antradienis

Try


Aišku lengviau pasiimti gražiai supakuota dėžute iškarto. Juk jos nereikia keisti. Nereikia bandyti paveikti jos, kad ji eitu tokia linkme kokia tu nori. Bet ar bus įdomu vėliau? Ne. Tau tai nusibos. Tau tai tik žaidimas. Kelių dienų, savaitės ar net mėnesių. Tau visiškai neįdomu. Kas? Kur? Kaip? Ir kada?  O ką daryti kai viską darai blogai? Esi pagrindinis išsiliejimo šaltinis spaudžiamas iš visų kampų. Ateini ir vėl išeini. Užsidaro durys. Vėl atsiveria.
Širdis panaši į tas duris. Tik sakyčiau pradėjo dažniau pykti ir trankytis. Viskas vyksta per greitai. O galbūt viskas taip ir turi būti. O kas nutiks kai visos durys užsidarys? Boom. Živilės nėra. Nebėra.


2 komentarai:

  1. Kodėl išeini? Tavo blog'as nerealus... Visada mane, kaip ir pamoko na kartais ir paskatina... Suprantu, kad nėra nieko amžina, bet nemanai, kad turėtum rašyti blog'ą vien dėl blakstieniukų? Jie tikisi, kad tu rašysi ir rašysi, prašau, bent į savaitę parašyk po vieną temą. Labai moki suformuluoti sakinį ir parašyt ką tu nori pasakyt. Temos patyčios kai parašei, aš daugiau nebesityčioju, o kodėl? Todėl, kad tu parašei jį ir susivokiau KĄ AŠ DARAU ... Prašau labai rašyk blog'ą ir toliau...

    AtsakytiPanaikinti